Millal Maksehäire Aegub, Kui Ei Tasu Võlgnevust ära?

Seega, pidasime vajalikuks välja tuua kõik võimalused, kuidas Te maksehäirega laenu saaksite. Siit lehelt saate informatsiooni, mis on maksehäire ning milline laen maksehäirega inimesele sobib. Etteruttavalt või öelda, et maksehäired aeguvad ning ei tasu kaotada lootust, et laenu saada. Maksehäirega inimesed on osa laenuandjate klientuurist ning päeva lõpuks on laenuandjate suurim eesmärk uusi kliente saada ja laene väljastada ka maksehäirega inimestele.

Maksehäired liigituvad avatud ja suletud maksehäireks.

Maksehäire on avalik kanne maksehäireregistris, mis koosneb neljast osast:. Kui need neli eeldust pole samaaegselt täidetud, ei saa isikut kanda maksehäireregistrisse. Ehk kui keegi ähvardab Teid maksehäireregistrisse lisamisega tihtipeale ähvardatakse , siis kontrollige laenud üle, kas eeldused on täidetud ja kas nad saavad Teid lisada. Maksehäired liigituvad avatud ja suletud maksehäireks. Avatud maksehäire on siis, kui maksehäireregistris on tasumata võlgnevus. Suletud maksehäire on tasutud võlgnevus.

Ehk jäite võlgu, Teid kanti maksehäireregistrisse, Te tasusite võla ära ning nüüd on tegu suletud maksehäirega. Sellisel juhul on Teil eeldused olemas, et maksehäirega laenu saada. Kui Teil on suletud maksehäire, siis reeglina saab kiirlaenu. Väikelaenu ei pruugi saada. Et saada väikelaenu suletud maksehäirega, peab olema möödunud maksehäire likvideerimisest suletud maksehäire teatud aeg. Sellest pikemalt juttu all pool.

Maksehäire kestab ettevõtte puhul 7 aastat ja eraisiku puhul 3 aastat. Täpsemalt öeldes, ettevõtte maksehäire on avalik 7 aastat pärast võlgnevuse tasumist ja eraisiku maksehäire on avalik 3 aastat pärast võlgnevuse tasumist. Muide, pankadele on eraisiku maksehäire nähtav 5 aastat pärast võlgnevuse tasumist. Seega, pankade jaoks on üsna tähtis, mis Teie kohta on kirjas maksehäireregistris.

Kui isiku kohta on mitu maksehäiret, siis kuvatakse maksehäire alguseks kuupäev, mis järgnes esimesele tasumata maksetähtpäevale. Millal maksehäire aegub, kui ei tasu võlgnevust ära? Eraisiku tarbija maksehäire aegub 13 aastat pärast võlgnevuse sisestamist ning see kustutatakse registrist. Maksehäire tekib, kui inimene rikub oma lepingulisi kohustusi ja jääb võlgu.

Võlgu jäämisest saate pikemalt lugeda siit. Muide, piirkonnati erineb, kui suur maksehäire kellegil on. Laen võib küll ajutiselt lahendada probleemi , mis teenindab kliente kogu ööpäeva. Laenuandjatel on seadusest tulenevalt kohustud esmakordsel laenamisel kontrollima isikusamasust. See tähendab, et enam ei pea minema laenuandja enda esindusse, postkontorisse või R-kioskisse.

Mistõttu on võimalik kiirlaenu taotleda ka ilma kodust lahkumata. Selleks, et leida endale parim kiirlaen tuleb uurida ja tutvuda erinevate laenuandjate pakkumistega. See, mis mõjutab parimad kiirlaenud või mis tahes laenu kogumaksumust on peamiselt intress, igakuine tagasimakstav summa ja tagasimakseperiood. Kuigi igakuine tagasimakstav summa võib algselt tunduda suuremana just lühikese tagasimakseperioodi puhul, on siiski targem võtta laen lühemale ajale.

Loomulikult soovid sa leida võimalikult soodsat laenu ja siin on meie teenus sulle abiks – me aitame võrrelda laene ja erinevaid laenuandjaid, et leida sulle parimaid kiirlaene. Kiirlaenud olid varem tuntud enda hirmuäratavalt kõrgete intressimääradega. Kuid tänapäeval on olukord muutunud ja mitmed laenuandjat pakuvad üllatavalt soodsaid võimalusi. Samuti on laenu võtmisel tähtis see, milleks te raha kasutate.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *